22. 1. 2014

Digital Generation


http://coingeneration.com/auth/new/642037/

Zde se můžete dozvědět jak si vydělat peníze, je to trochu delší článek, ale vyplatí se ho přečíst celý.
Moje motta jsou : Kdo nehraje, nevyhraje. Kdo neriskuje, nic nezíská.

Asi nejlepší v této době je Digital Generation. Je to mladá firma s velkým potenciálem. Tato firma se zabývá složitými zakázkami, vypočítává složité úlohy, které by výkonnějším počítačům trvali měsíce. Firma se rozhodla nenakupovat drahé výpočetní techniky, rozhodla se pro možnost sloučení výpočetního výkonu a tyto úlohy rozdělit mezi více počítačů, tím že využívají malé procento výpočetního výkonu našich počítačů (které ani nepoznáte 5-10%) jsou tyto úlohy vypočítány za par minut a část zisku rozdělit mezi více počítačů. Cílem této firmy je vytvořit nejsilnější počítač na světě tím, že kombinují malé procento všech  počítačů. Zakázky jsou tohoto typu : modelováni klimatu, výpočet oběžných drah satelitů, v bio-mechanice a dalších podobných projektech. Za tyto zakázky se platí velké peníze, s délkou její působnosti roste i počet zakázek a následně i rozvoj této firmy.
    Je dobré začít co nejdříve, jelikož tento způsob výdělku není ještě moc rozšířený hlavně v České Republice. Lidí používající tento způsob výdělku roste každým dnem, proto je lepší začít co nejdříve, máte vetší šanci získat nějaké lidi pod sebe. Pozor, nejedná se ale o to že budete muset vehementně lanařit lidi, aby jste vydělávali. Firma nabízí akorát malé procento bonusu za lidi co máte pod sebou a to z hlediska rozvoje a vysoké účasti uživatelů, jelikož čím více bude mít uživatelů tím více bude mít výkonu z výpočetního výkonu uživatelů a tím rychleji budou vypočítány jejich zakázky a opět tím více zakázek budou moci vypočítat za napr. měsíc.
   Funguje to na PC, notebooku i tabletu...

Můj Názor
Jsou lidé co tomu nevěří a co nechápou podstatu a smysl tohoto prostého systému, našel jsem o tomto projektu kladné i záporné články a příspěvky. Pravdou ale je, že jsem byl svědkem mnoha výběrů malých i velkých částek. Další pravda je, že většina lidí co o tomto projektu píší záporně to ani nevyzkoušela a nebo to špatně nastavili. Je to jako s nově vydanou hrou, kterou si koupíte. První půl rok až rok jsou v ní chyby neboli bugy, které tým vývojářů postupně opravují a vydávají tzv. patch, který dané chyby opraví a než se stane hra téměř dokonalou mohou jich vyjít i desítky, občas se prostě na nějakou chybu narazí.
     Systém této společnosti je prostý a hlavně logický a spoustě lidem toto uchází. Dá se to přirovnat třeba půjčovně nářadí, když něco potřebujete jdete do půjčovny a půjčíte si danou věc a zaplatíte si za ní. Tato společnost Vám platí za to, že si půjčí část Vašeho výpočetního výkonu, na výpočet jejich zakázek.
     Takže mi to příjde logické, jelikož jejich cílem je využívat co největší množství výkonu uživatelů celého světa a tím získají nejsilnější a nejrychlejší počítač na světě a díky tomu mohou vypočítat měsíčně několikanásobně více zakázek za miliony dollarů.

Registrace
Je to velmi jednoduché stačí se zaregistrovat na  http://coingeneration.com/auth/new/642037/  Nahoře máte červeným napsané (pro zvětšení klikněte na obrázky)
kliknete na personal dáte profile
uvidíte tam Phone Verifikation tam zadáte své číslo a dáte confirm

nahoře vám vyjede tabulka s číslem (v pravo) kam zavoláte (cena je 10kč) uslyšíte tam automat mluví jen chvilku, až přestane stačí říct VERIFIKATION OK a telefon se sám položí, na tabulce která Vám vyjela s číslem dáte OK
červený nápis nahoře zezelená, na verifikaci máme pouhé 2 pokusy pak se to zablokuje, ale není to nic složitého můžete si mě přidat na skype: milakona
a můžeme společně jít krok po kroku.

Zde je ještě tabulka možného zisku při investic bez refellalů
Maximum je 100 Threadu


Program
Dále jen dáte download stáhnete program a nainstalujete program, který Vám vydělává. Jeden thread (vlákno) Vám vydělá 1$ za den, jedno vlákno máte na zkoušku na jeden měsíc, je dobré si koupit jeden thread na víc ze začátku jednak ho budete mít už na pořád a zdvojnásobí se vám incore, takže budete mít 2$ za den.
     Pak už je na Vás jestli budete investovat do threadů a zvyšovat tak svůj denní příjem. Pokud nechcete investovat tak se dá zvyšovat incore přes referrals link, který najdete na -profile-referrals a tam je ten link, za každého Vámi doporučeného máte 20% to je 1. level, ale také pokud Vámi doporučený, doporučí někoho dalšího máte dalších 10% což je 2. level. Příklad a výpočet výdělku je níže uvedený, kolik si můžete vydělat s určitým množstvím Threadů a referralů.

Jak nakoupit Thread
Stačí se přihlásit na DG, dát profile - payments bude tam Add funds to your account balance kliknete a oběví se Vám tam deposit amount dáte tam 50$ a kliknete na select payment, vyberete si mezi kartami visa, paxum atd. a je to. 

Moje strategie je následující
 Chápu že nikomu se nechce investovat, ale vysvětlím proč se vyplatí si koupit ze začátku aspoň ten jeden Thread, koupit se dá přes paypal nebo přímo z vašeho bank. účtu vše je naprosto bezpečné.
      Jeden Thread dostanete zdarma na zkoušku na jeden měsíc, já jsem si k němu přikoupil jeden Thread na víc za 50$, který máte ale už na stálo.Takže mám 2 Thready, které mi za jeden měsíc vydělají 60$ (jeden Thread = 1$ za den), takže za měsíc koupím další Thread, ale už ne ze svého, jeden Thread se mi ale po měsíci zmizí( to je ten který máte na zkoušku), takže mi zůstanou 2 Thready (jeden co jsem koupil na začátku a jeden co jsem si koupil z příjmu programu). Takže čekám další měsíc než mi 2 Thready vydělají dalších 60$ a koupím další Thread. Ale tedˇ už to začíná být zajímavější, mám tedy 3 Thready,  4. Thread koupím už za 17 dní (50$ : 3=16,6), mám 4 Thready, 5. si koupím za 13 dní (50$ : 4= 12,5). 
      A tak dále, až budete mít 10 Threadů, tak každý Thread koupíte za 5 dní, až budete mít 25 threadů koupíte každý za 2 dny, a pak už vyděláváte slušné peníze každý den. Maximálně můžete mít 100 Threadů takže 2000Kč za den s tím,že jste investovali jeden hovor 10kč a 1000kč za jeden Thread a máte pasivní příjem.
   10 threadů podle mého vypočtu budete mít za 4 měsíce cca s tím, že budete mít zapnutý PC s programem.
    A to jsem k tomu nepočítal referraly.

-Máte 5 Threadů(vláken) a 5 referralů v první linii a 15 referralu v druhé linii výpočet výdělků je  následující - z 5ti threadů máte $5 + 5 x $0,2 + 15 x $0,1 = $7,5 za den.


-Máte 10 Threadů(vláken) a 20 referralů v první linii a 35 referralu v druhé linii výpočet výdělků je  následující - z 10ti threadů máte $10 + 20 x $0,2 + 35 x $0,1 = $17,5 za den.


-Máte 25 Threadů(vláken) a 100 referralů v první linii a 250 referralu v druhé linii výpočet výdělků je  následující - z 25ti threadů máte $25 + 100 x $0,2 + 250 x $0,1 = $70 za den.
Na webu také najdete Gateway status kde můžete vidět stav peněženek a kolik, kdo, kdy vybral viz. v pravo.

Výběř peněž
Stačí se zaregistrovat buď na Paxum, Payza nebo Egopay a napsat email, pod kterým jste se registrovali u těchto eletronických peněženek do kolonek v profile hned to tam uvidíte.
  - Paxum - převod z DG do Paxum zaplatíte 1$ a z Paxum se dá vybrat bankovní kartou, kterou si lze zařídit. Minimum které můžete začít převádět z DG od 2$
  - Egopay - převod z DG na Egopay zaplatíte 1,5$. Vybírat můžete buď převodem na Payza za 1$ nebo Egopay kartou, kterou si lze zařídit. Minimum které můžete začít vybírat z DG od       2,5$.
  - Payza - převod z DG do Payza zaplatíte 0$. Vybírat můžete zasíláním přímo na svůj bankovní účet za 3 eura cca. Minimum které můžete začít vybírat z DG od 1$.

Podle mě je nejlepší Payza, sice dáte 3 eura za přeposlání na bank. účet ale je to jednoduché, pokud se Vám chce vyřizovat Paxum i s jejich kartou tak bych volil Paxum, hodíte peníze na Paxum a jdete vybrat do bankomatu.
4 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Stále to funguje? Je to funkční i v jiných OS, než Windows? Je to funkční ve virtuálech (třeba virtualbox)?

    OdpovědětVymazat
  3. Čím níže na stránce,tím větší podvod . Nejdříve docela zajímavá věc a potom klasický letadlo. Počítám ,že koment bude odstraněn autorem .

    OdpovědětVymazat